Unikátní ASIR Lustr GONDOL – 1121 ve zlaté a bílé barvě

Lustr je osvětlovací těleso, které slouží k osvětlení a dekoraci interiéru obytných nebo společenských prostor. Také se využívá v exteriéru nebo nad vchodem paláce. je dokonalým vyjádřením luxusu, moderního designu a prvotřídní kvality.

Kovové tělo

Lustr má tělo vyrobené z kovu, což mu dává pevnost a stabilitu. Jeho barva ve zlatém a bílém odstínu zaručuje, že lustr bude dokonale ladit s ostatními prvky interiéru.

Skleněná světla

Skleněná světla jsou jedním z nejdůležitějších prvků lustru. Lustr ASIR GONDOL – 1121 má nádherná skleněná světla, která dodají místnosti zářivý a teplý vzhled. Skleněná světla jsou velmi pevná a odolná a nabízejí dokonalou kvalitu světla.

Velikost a parametry

Velikost lustru ASIR GONDOL – 1121 je 55 x 55 cm s výškou 65 cm. Průměr stínidla je 15 cm s výškou 15 cm a průměr základové desky 10 cm s výškou 3 cm. Lustr má typ žárovky G9/120: 6 x E 27 Max. 40 W a ochranu IP20. Žárovky nejsou součástí dodávky lustru, takže si můžete vybrat ty své oblíbené.

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel

Je třeba si uvědomit, že zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba. Pokud si nejste jisti svými schopnostmi, oslovte raději odborníka. V opačném případě může dojít k mnoha nebezpečným situacím.

Vyberte si ASIR Lustr GONDOL – 1121 ve zlaté a bílé barvě pro dokonalý luxus a eleganci ve vašem domově!

ASIR Lustr GONDOL - 1121 ve zlaté a bílé barvě

ASIR Lustr GONDOL – 1121 je perfektní volbou pro ty, kteří hledají dokonalou kombinaci luxusu a elegance ve svém interiéru. Tento unikátní lustr nabízí prvotřídní kvalitu a moderní design, který bude určitě splňovat vaše požadavky. Navíc můžete zvolit své vlastní žárovky, abyste se mohli užít dokonalého osvětlení po celý rok!