Uchovávejte květiny v dokonalé kondici s Flower Lover Samozavlažovacím truhlíkem Supreme šedé barvy o velikosti 50 cm

Květiny jsou dokonalým doplňkem každého interiéru. Není však snadné udržovat je v dokonalé kondici. Jednou z možností, jak jim zajistit trvale vlhké prostředí, je investovat do kvalitního samozavlažovacího truhlíku. A právě takovým truhlíkem je Flower Lover Supreme o velikosti 50 cm a šedé barvě.

Samozavlažovací systém Aqua

Jedním z hlavních přínosů tohoto truhlíku je jeho samozavlažovací systém Aqua. Ten umožňuje postupné dodávání vláhy rostlinám ze spodního zásobníku na dně, a to bez nutnosti přímého zalévání. Díky tomu se snižuje riziko přelití a šokování kořenů. Vláha se postupně doplňuje ze strany do zavlažovacího otvoru, což je optimální způsob napájení rostlin.

Tento samozavlažovací systém vám ušetří mnoho času a usnadní vám péči o rostliny.

Přepadový odtok

Na dně truhlíku je umístěn přepadový odtok, který zajišťuje, že přebytečná voda bude odváděna ven a nedochází k zadržování vlhkosti. Tento odtok můžete vyvrtat podle potřeby, což je další příjemné nastavení pro správnou péči o rostliny.

S Flower Lover truhlíkem Supreme si můžete být jisti, že vaše květiny budou v dokonalé kondici bez zbytečné práce a starostí.

Designový truhlík

Kromě svých výhodných funkcí se Flower Lover Supreme truhlík může pochlubit i svým krásným designem. Šedá barva je neutrální a hodí se k různým stylům interiérů. Odkaz na produkt na e-shopu NabytekHned můžete najít zde.

Uchovávejte květiny v dokonalé kondici s Flower Lover Samozavlažovacím truhlíkem Supreme šedé barvy o velikosti 50 cm

Tento truhlík bude skvěle vypadat jak v moderním bytě, tak i v rustikální chalupě. Krásně podtrhne styl vaší zahrady nebo balkonu. Ve spojení s květinami a dalšími dekorativními prvky bude okamžitě přitahovat pozornost návštěv a udělá z vašeho prostoru opravdovou oázu klidu a krásy.

Přejeme vám radost z rostlin a pohodlí při jejich péči s Flower Lover truhlíkem Supreme.