Taburet s úložným prostorem GRAND – kontrastní barevné provedení v tmavě šedé barvě


Moderní kus nábytku pro každou místnost

Hledáte do svého interiéru moderní kus nábytku, který by mu pomohl k modernímu designu, ale také byl velmi praktický a každodenně využívaný. Už hledat nemusíte, máme pro vás moderní taburet s úložným prostorem, který zkrášlí a doladí každou jednu místnost.

Univerzální a příjemná tmavě šedá barva

Taburet je v univerzální a příjemné tmavě šedé barvě, která zapadne do každého prostoru, ať už bude ve stylu boho, industry nebo glamour. Využijete jej například v obývacím pokoji, ložnici, studentském útočišti, předsíni, pracovně nebo kanceláři.

Funkčnost a praktičnost

Jde o místo k sezení, které využijete u konferenčního stolu, kdy přijde návštěva, u sledování televize, při líčení a podobně. Disponuje také úložným prostorem, kterého není v interiéru nikdy dost. Můžete do něj vložit přikrývky, polštáře, časopisy, hračky a mnoho dalšího.

Vysoká kvalita a nosnost až 100 kg

Materiál je na dotek příjemný, konstrukce je bytelná a pevná, potah lze sundat. Nosnost je až do 100 kilogramů, což značí, že jej může využít prakticky každý.

Taburet s úložným prostorem GRAND

Závěrem

Pokud hledáte moderní a praktický kus nábytku, který bude skvěle vypadat v každém interiéru, taburet s úložným prostorem GRAND je ideální volbou. Naše nabídka taburetů v různých velikostech a barvách je široká, a proto si můžete vybrat ten správný pro vaše potřeby. Pokud máte zájem o konkrétní model, zavítejte na naše stránky Skvělý nábytek.