Šedý přehoz AmeliaHome Meadore pro postel o rozměru 200 x 220 cm

Vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice snadno docílíte s tímto elegantním přehozem na postel od značky AmeliaHome. Krásný vzhled však není jeho jedinou předností, díky polyesterovému materiálu je charakteristický odolností, snadnou údržbou a v neposlední řadě také kýženou lehkostí pro kterou se hodí i jako letní přikrývka.

Vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice snadno docílíte s tímto elegantním přehozem na postel od značky AmeliaHome.

Díky neutrálnímu šedému odstínu bude perfektně ladit téměř s jakoukoliv barvou zdí či nábytku v místnosti. Přehoz je určen pro postel o rozměru 200 x 220 cm, takže bude vhodný pro většinu manželských postelí i pro lůžka s nadstandardním rozměrem.

Jednoduchá údržba

Krásný vzhled a odolnost si však udržíte pouze při správné péči. Proto vám doporučujeme, abyste přehoz sušili výhradně v horizontální poloze a žehlili maximálně na 110 °C.

Dále je možné prát přehoz v pračce na 30 °C, ale nejlepší bude, když se mu budete věnovat ručně – buď v umyvadle nebo v lavabo.

Vyberte si kvalitní a spolehlivý přehoz na postel od výrobce AmeliaHome a užijte si spokojenost a pohodlí spánku. K dostání na www.skvelynabytek.cz.

Obrázky

Šedý přehoz AmeliaHome Meadore

Šedý přehoz AmeliaHome Meadore

Šedý přehoz AmeliaHome Meadore