Rohový psací stůl B16 – ideální řešení pro moderní kancelářské prostory s nádechem přírodního dubu a stylovým zakončením v bílé barvě Artisan


Rohový psací stůl B16 – ideální řešení pro moderní kancelářské prostory

Tento rohový psací stůl B16 je ideálním řešením pro moderní kancelářské prostory. Jeho stylové zakončení v bílé barvě Artisan dodává pracovnímu prostředí nadčasový a elegantní vzhled. Když pak k tomu všemu přidáte přírodní dubovou patinu, vytvoříte si dokonalé pracovní prostředí, ve kterém se budete cítit jako doma.

Praktický a elegantní design

Stůl má dostatečně velkou pracovní plochu, která vám umožní uspořádat všechny vaše papíry, dokumenty a další kancelářské vybavení. Vedle pracovní plochy se nachází dvě prostorné police, kam si můžete uložit knihy, šanony, boxy i nejrůznější krabice, aby byly vždy na dosah ruky. Dále máte k dispozici tři zásuvky na psací potřeby, zápisníky či různé kancelářské pomůcky. Všechny tyto věci máte tak po ruce a nemusíte se ničeho bát zapomenout.

Všestranná úprava

Stůl v jednoduchém barevném provedení dokonale zapadne do dětských pokojů i vašich pracoven. Snese jak výrazné barevné doplňky, tak ty elegantní v tlumených barvách. Jak bude váš pracovní kout vypadat je tedy jen a jen na vás. Tento rohový psací stůl je tou pravou volbou pro všechny, kteří chtějí pracovat efektivně a moderně.

A to všechno za neuvěřitelně nízkou cenu. Pokud chcete mít všechno, co potřebujete pro vaši práci na jednom místě, neváhejte a pořiďte si rohový psací stůl B16. Objednat si ho můžete na https://www.atcomplet.cz/produkt/ak-furniture-rohovy-psaci-stul-b16-124-cm-levy-dub-artisan-bily.

Rohový psací stůl B16
Rohový psací stůl B16
Rohový psací stůl B16
Rohový psací stůl B16