Rohová sedací souprava DAMARIO v pravém provedení Berlin 03 + Soft 33

Moderní rohová sedací souprava je ideální volbou pro větší obývací pokoje. Vzhledem k jejímu návrhu a kvalitním materiálům nabízí skvělý komfort a pohodlí při každodenním používání.

Vysoce kvalitní křeslo a pohovka nabízejí výborný komfort

Souprava DAMARIO je vyrobena z kvalitních materiálů, kostra je vyrobena z kombinace tvrdého dřeva a dřevotřísky. Výplně sedáků a opěrek tvoří polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami bonell, které poskytují skvělou oporu a pevnost.

Kromě vysoké kvality a pevnosti jsou křeslo a pohovka navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí. Ergonomický design se přizpůsobí tvaru těla a umožní vám relaxovat po dlouhém dni v práci.

Moderní design se snadno přizpůsobí čemukoli

Nevýhodou některých nábytků bývá omezená přizpůsobivost v interiéru. Toto prokletí se u rohové sedací soupravy DAMARIO nevyskytuje. Moderní design se totiž snadno přizpůsobí ke kterémukoli interiéru, navíc je k dispozici v různých barvách.

Jako perfektní doplněk lze do této sedací soupravy přidat polštářky s unikátním designem a různými barvami pro dodání osobitosti do interiéru.

Funkce, které vaše sezení zpříjemní

Rohová sedací souprava DAMARIO je vybavena několika funkcemi, které zaručují maximální pohodlí. Mezi tyto funkce patří, například:

  • Možnost posunutí opěrek hlavy pro individuální podporu,
  • Připevnění pro skryté úložiště pro dálkové ovládání,
  • Skládací úložný prostor pro uchování přikrývek, polštářů a dalších předmětů,

Díky těmto funkcím se můžete těšit na pohodlné sezení, které bude splňovat vaše potřeby a zároveň bude vypadat skvěle.

Zakoupit nyní

Chcete-li si objednat rohovou sedací soupravu DAMARIO s pravým provedením Berlin 03 + Soft 33, neváhejte a využijte naši nabídku. V obchodě SIDONIA naleznete široký sortiment sedacích souprav pro Váš domov. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat!

Nakupujte z pohodlí domova na www.sidonia.cz!

Rohová sedací souprava DAMARIO
Rohová sedací souprava DAMARIO
Rohová sedací souprava DAMARIO