Orion Cookcell – Pánev s nepřilnavým povrchem a průměrem 26 cm


Vařte jako profesionál s kolekcí nádobí Cookcell od značky Orion

Značka Orion je synonymem pro kvalitu. Cookcell je inovativní kolekce nádobí, která Vám umožní vařit jako profesionál. Produkty Cookcell jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a jsou speciálně navrženy pro náročné kuchaře.

Důležité vlastnosti nádobí Cookcell jsou zajištěny 3 vrstvami, ze kterých jsou nádoby sestaveny. Vnější vrstvu tvoří nerezová ocel, která se snadno udržuje v čistotě. Prostřední část je vyrobena z hliníku, který zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla a rychlé ohřevy. Vnitřek nádobí je poté opět vyroben z kvalitního nerezu, který je obohacen o nepřilnavý povrch, díky kterému se Vám příprava jídel snadno povede.

Pánev s průměrem 26 cm je jedním z nejvyhledávanějších produktů kolekce Cookcell. S touto pánví si snadno poradíte i s velkým množstvím surovin. Díky modernímu designu, který je v souladu s nejžádanějšími trendy, bude tato pánev skvělým doplňkem Vaší kuchyně.

Pro vaření v troubě není nutné kupovat další nádobí. Pánev můžete bez obav vložit do trouby, a to až do teploty 260 °C. Při vaření je ale nutné ji postupně zahřívat.

Náš tip pro vaření s nádobím Cookcell

V případě intenzivního ohřevu nádobí, jako je ohřev na indukční desce nebo na velkém plameni, doporučujeme při manipulaci s nádobím používat chňapky. Tyto pomůcky umožní snadné a bezpečné ovládání pánev i při extrémních teplotách.

Pokud chcete vařit jako profesionál, s kolekcí Cookcell od značky Orion stojíte na správném místě. Najdete zde i pánev s průměrem 26 cm, kterou si můžete pořídit na našem e-shopu https://www.atcomplet.cz/produkt/panev-s-neprilnavym-povrchem-orion-cookcell-26-cm.

nějaké brambory, kvůli kterým by byla možná použita pánve Cookcell

Závěr: Pokud chcete vařit kvalitně a jako profesionál, investujte do kvalitního nádobí, jako je nádobí od značky Orion. Kolekci Cookcell doporučujeme každému, kdo má rád vaření a kdo chce mít v kuchyni skvěle vypadající a výkonné nádobí, které mu při přípravě jídel vydrží dlouho.