Nová kolekce Dieter Knoll povlečení: luxusní saténové šedé povlečení v rozměru 140/200 cm


Nová kolekce Dieter Knoll povlečení

Luxusní saténové šedé povlečení v rozměru 140/200 cm

Dieter Knoll je dlouholetým designérem a výrobcem nábytku a textilu. Jeho jméno je spojováno s kvalitou a luxusem. Nová kolekce Dieter Knoll povlečení není výjimkou. Povlečení je vyrobeno z prvotřídního saténu, který tak dobře známe z jeho nábytkových kolekcí.

Šedá barva povlečení je v poslední době velmi oblíbená. Je to barva, která se hodí do každého interiéru a snadno ji lze kombinovat s jinými barvami. Toto povlečení se hodí do moderního i tradičního interiéru a dokonale doplní každou ložnici.

Provedení satén je velmi luxusní a příjemné na dotek. Saténové povlečení je hladké a měkké, což zaručuje pohodlný a klidný spánek. Kromě toho má saténové povlečení také výhodu, že je snadné ho udržovat. Stačí ho jednoduše vypírat na 40 stupňů Celsia.

Rozměry 140/200 cm jsou ideální pro jednolůžka. Povlečení se skládá z jedné polštářové a jedné přikrývacího povlaku. Oba jsou opatřeny praktickým zipem, díky kterému je snadné povlečení nasadit a sundat. Navíc jsou oba povlaky opatřeny logo Dieter Knoll, které dodává povlečení na luxusnosti.

Nejlepším způsobem, jak si vychutnat pohodlí a luxus tohoto povlečení, je jej objednat. Na stránkách https://www.kupsinabytek.cz/produkt/dieter-knoll-povleceni-saten-seda-140-200-cm najdete detailní popis produktu a také možnost objednání. Žádný jiný výrobek nevyjádří tak elegantně a vkusně luxus a kvalitu jako právě tento Dieter Knoll povlečení.

Dieter Knoll povlečení - detail

Pokud hledáte kvalitu a něco, co dodá vaší ložnici na luxusnosti, určitě byste neměli váhat s nákupem tohoto luxusního saténového šedého povlečení Dieter Knoll!