Nová generace hygienického příslušenství – Bidetová baterie RAV SLEZÁK Seina s bidetovou sprškou v elegantní zlaté barvě


Nová generace hygienického příslušenství

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Seina s bidetovou sprškou v elegantní zlaté barvě

Bidetová baterie RAV SLEZÁK Seina s bidetovou sprškou

Páková podomítková BIDETOVÁ BATERIE s bidetovou sprškou. Ve zlatém provedení.

Ne každý z nás má možnost mít bidet jako standardní součást koupelny. Většina lidí si totiž takovou koupelnu nemůže dovolit, byť by ji chtěla. Nyní se však objevila možnost, jak si do své koupelny pořídit bidetovou baterii, která vám umožní být stejně čistí a hygieničtí jako při běžné sprše.

Zlatá barva s elegantním designem

Nabízíme vám bidetovou baterii RAV SLEZÁK Seina s bidetovou sprškou, která vám poskytne dokonalou hygienu a zároveň bude skvěle vypadat v každé moderní koupelně. Elegantní zlatá barva v kombinaci s moderním designem udělá z této baterie nejen praktické, ale i luxusní příslušenství vaší koupelny.

Jednoduchá instalace a ovládání

Díky pákové podomítkové instalaci a jednoduchému ovládání se s touto baterií snadno vypořádáte. Bidetová sprška se snadno přepíná mezi klasickou vodou a sprškou, takže budete moci zvolit to, co vám bude nejpohodlnější.

Zapomeňte na papír

Navíc se takto vyhneme množství zbytečného papíru, který bychom použili při klasickém hygienickém postupu. Tento nový způsob hygieny se stává stále populárnějším jak v Evropě, tak i jinde na světě. Bidetová baterie RAV SLEZÁK Seina je tedy skvělou volbou pro každého, kdo touží po dokonalé hygieně a zároveň touží být ekologičtější.

Závěr

Pořídění bidetové baterie RAV SLEZÁK Seina s bidetovou sprškou v elegantní zlaté barvě je skvělým rozhodnutím pro každého, kdo dbá na svoji hygienu i na ochranu přírody. Tento moderní a ekologický způsob hygieny se stává stále populárnějším, takže neváhejte a pořiďte si svou bidetovou baterii ještě dnes.

Zdroj obrázku: https://www.nabytekhned.cz/produkt/bidetova-baterie-rav-slezak-seina-s-bidetovou-sprskou-zlata-se843-1z