Nabídka: Set 2 modrých keramických misek a jídelních hůlek MIJ Pink Sakura

Patříte-li mezi milovníky japonské kuchyně, neměl by ve vaší kuchyni chybět praktický a elegantní set značky MIJ, který vnese atmosféru země vycházejícího slunce až na váš stůl.

Misky a jídelní hůlky MIJ Pink Sakura

Co všechno set obsahuje?

Skládá se z dvojice decentně zdobených keramických misek o průměru 15 cm a dvou párů dřevěných jídelních hůlek. Nádobí vyniká svou mimořádnou kvalitou a odolností, díky které obstojí každodenní používání. Navíc je vyrobeno ručně, takže je každý kus originál.

Kde si můžete set koupit?

Set 2 modrých keramických misek a jídelních hůlek MIJ Pink Sakura můžete zakoupit přímo ze stránky srovnavacnabytku.cz, kde najdete i další originální a kvalitní produkty pro vaši domácnost.

Proč si set značky MIJ pořídit?

Kromě svého krásného designu a praktičnosti, které ocení každý milovník asijské kuchyně, se nádobí značky MIJ vyznačuje i velmi kvalitním zpracováním a použitými materiály. Keramika je vyrobená z materiálu odpovídajícího evropským standardům, a tak je zaručena dlouhá životnost i bezpečnost pro vaše zdraví.

Misky a jídelní hůlky MIJ Pink Sakura

Kdo stojí za značkou MIJ?

Značka MIJ vznikla spojením čínských a japonských tradic a zkušeností s moderním designem. Jejím cílem je přinést na trh kvalitní a krásné produkty, které vám umožní zažít autentickou atmosféru Asie a to i v domácím prostředí.

Jak se o keramické nádobí značky MIJ starat?

Pro zajištění co nejdelší životnosti a zachování všech krásných prvků designu doporučujeme umýt nádobí ručně. Nevhodné je používat drsnou houbu nebo drátěnku. Keramické nádobí je také citlivé na vysoké teploty a náhlé změny teplot, proto by se mělo postupně zahřívat a ochlazovat. Dřevěné jídelní hůlky není vhodné namáčet větší dobu, stačí je pár minut omýt pod tekoucí vodou s jemným prostředkem na mytí nádobí a následně opláchnout. Po umytí je vhodné je nechat vyschnout volně a ne na slunci.

Misky a jídelní hůlky MIJ Pink Sakura

Závěr

Pokud hledáte originální a praktické nádobí, které zařídí exotickou atmosféru vašeho jídelního stolu, pak je set 2 modrých keramických misek a jídelních hůlek MIJ Pink Sakura tou správnou volbou pro vás. Pořídit si ho můžete snadno a rychle na stránce srovnavacnabytku.cz.