Lustr AYD-2762 v modré barvě: nový designový klenot pro váš interiér


Lustr AYD-2762 v modré barvě

Popis produktu

Jednoduchý lustr z PVC v bledě modrém provedení je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní, ale přesto decentní osvětlení pro svůj interiér. Lustr AYD-2762 v modré barvě je velmi unikátní a vyniká svým moderním designem.

Lustr AYD-2762 v modré barvě se skládá z kovového závěsu, ze kterého vystupují tři stíny z PVC, které účinně rozptylují světlo do celého prostoru. Stíny jsou ve tvaru vázy, což zajišťuje velmi zajímavý efekt osvětlení.

Navzdory svému modernímu designu se lustr AYD-2762 hodí do mnoha interiérů, jako jsou moderní ložnice, obývací pokoje, nebo dokonce i kanceláře. Je velmi snadno kombinovatelný s dalším nábytkem a doplňky, takže můžete být jisti, že budete mít nejen velmi efektivní osvětlení, ale také stylový designový kousek.

Vlastnosti produktu

Barva

Modrá – skvělá volba pro ty, kteří hledají něco zajímavého a trochu jiného. Modrá barva může mít uklidňující účinky a výsledek osvětlení může být velmi krásný.

Materiál

PVC: Může být velmi odolný a snadno se čistí. Lustr AYD-2762 v modré barvě je proto velmi snadno udržovatelný a může vydržet mnoho let.

Velikost

Šířka: 45 cm

Výška: 43 cm

Závěr

Lustr AYD-2762 v modré barvě je zajímavým kouskem, který může udělat mnoho pro styl vámi vybraného interiéru. Jeho moderní design a jednoduchost mu dodávají ten správný vzhled, který může být dokonale doplněn doplňky a dalším nábytkem. Pokud hledáte efektivní a krásné osvětlení, lustr AYD-2762 v modré barvě může být právě tou správnou volbou pro vás. Kupte si ho zde: Lustr AYD-2762 v modré barvě.