Lamelový rošt z javoru pro rám 90/200 cm – vlastnosti a výhody

Také milujete hodiny a hodiny nerušeného spánku? S tímto lamelovým roštem od značky AHORN si jich budete užívat do sytosti! 28 lamel z březového dřeva má vynikající pružnost: dobře se přizpůsobí Vašemu tělu a zároveň mu poskytnou optimální oporu. Díky nastavitelné střední zóně si tvrdost roštu vyladíte podle svých potřeb.

Doplněk do postele je k dostání v rozměrech cca 90 x 200 cm (Š x D) a také v šířkách cca 120 cm a 140 cm. A pak je v nabídce ještě jedna šikovná funkce: polohování v oblasti hlavy.

Kvalitní lamelový rošt: skvělý základ pro uvolněný spánek!

90X200CM,S 28 PÉR.LAMELAMI – rošt je vyroben z kvalitního javorového dřeva a disponuje 28 trvanlivými perlamelami s dostatečnou nosností pro pohodlný spánek.

VNITŘNÍ KAUČUKOVÉ KAPSY zajišťují lepší stabilitu a trvanlivost roštu, čímž přináší jemnější podporu těla pro perfektní spánek.

STŘEDNÍ PÁS je klíčovou součástí lamelového roštu a právě díky tomuto proužku je možné vyrovnat pevnost v oblasti ramenní a kyčelní části, a tím si můžete nastavit tu správnou podporu podle Vašich potřeb.

Pro zajištění příjemného a uvolněného spánku si můžete zakoupit lamelový rošt z javoru pro rám 90/200 cm od značky AHORN. Už nikdy neztratíte chvíle spánku kvůli nepohodlným postelím. Objevte investici do svého zdraví a spánku s tímto kvalitním lamelovým roštem.

Lamelový rošt z javoru pro rám 90/200 cm

Kvalitní lamelový rošt je klíčovou součástí každé postele. Využitím přirozené elasticity dřeva díky březovým lamelám a jemnému polstrování od rubberkaps, tělo dostane potřebnou podporu a oporu. Nastavitelná středová zóna je zásadní pro vhodné nastavení pevnosti v oblasti ramenní a kyčelní části spícího. To je jednoznačně nejlepší řešení pro ty, kteří mají potíže s bolestmi zad a chtějí si užít příjemný spánek.

Za příjemnou cenu můžete mít rošt pro ideální podporu Vašeho těla. Lamelový rošt od AHORN vyniká svou nadčasovou kvalitou a účinností pro uvolnění a ideální podporu těla. Kupte si kvalitní doplněk do postele pro nejlepší spánek, a to s lamelovým roštem od AHORN.

Lamelový rošt z javoru pro rám 90/200 cm

Přestaňte se trápit s nepohodlným postelemi a organizujte si svůj úplně nejlepší spánek s tímto kvalitním lamelovým roštem od AHORN. K tomu, abyste si ho zakoupili, stačí kliknout na odkaz výše a vybrat si ten správný rozměr pro Vás. Uvidíte, jak se Vaše tělo bude probouzet každé ráno s novou energií a dobrou náladou.