Kvalitní venkovní lampa ASIR BSU-68187 černá pro lepší osvětlení vašeho domu

Chcete-li, aby vaše zahrada vypadala opravdu stylově, je velmi důležité myslet i na vhodné osvětlení. Kvalitní venkovní lampa ASIR BSU-68187 černá je to pravé řešení pro vás! Toto nízké světlo dodá vašemu domovu úplně novou tvář. Pokud vám jde o originální vzhled, určitě si oblíbíte plastové tělo této lampy, které zaujme svým rustikálním vzhledem. Navíc nabízí nadstandardní ochranu IP 65, takže se nemusíte bát, že by vaši venkovní světlo poškodila voda.

Doplňující informace o venkovní lampe ASIR BSU-68187 černá

Standardní závit E 27 pro většinu žárovek s maximálním příkonem 60W znamená, že si můžete vybrat jakoukoliv vhodnou žárovku a mít tak kontrolu nad výkonem a úsporou energie. Konstrukce této lampy využívá ABS plast a akrylátový uzávěr pro dokonalou rovnoměrnost osvětlení. Výška této venkovní lampy je 32 cm a průměr 20 cm, což z ní dělá ideální doplněk do vaší zahrady s již instalovanými světly.

Chcete-li mít ve své zahradě opravdu hladký design, je tato venkovní lampa jedním z nejlepších řešení, jak toho dosáhnout. Můžete si být jisti, že vaše venkovní světlo bude poskytovat dokonalé osvětlení a nežádoucí vodní kapky se ho vyvarují.

Přejeme vám mnoho spokojenosti a hezkých chvil ve vaší zahradě s venkovní lampou ASIR BSU-68187 černá.

Kvalitní venkovní lampa ASIR BSU-68187 černá pro lepší osvětlení vašeho domu

Nechte se inspirovat a dopřejte si krásné světlo pro vaši zahradu. Klikněte zde a objednejte si venkovní lampu ASIR BSU-68187 černá pro stylové a bezpečné osvětlení vaší zahrady.

Klikněte zde a objednejte si venkovní lampu ASIR