Kontrastní taburet s úložným prostorem PLAZA – elegantní kombinace stříbrného a světle šedého odstínu v rozměru 36 x 36 cm


Nádherný kousek pro Váš interiér

Hledáte do svého interiéru moderní kousek, který by vám pomohl zútulnit každou jednu místnost a zároveň byl praktickým kouskem, který využijete na pravidelné bázi? Pak je pro vás jako stvořený taburet s úložným prostorem v příjemné barvě. Ta je velmi neutrální a tím pádem se hodí do každého stylu – boho, hygge i minimalismu. Taburet je vyroben z pevného a odolného materiálu, na dotek je velmi měkký.

Nevšední design

Taburet PLAZA se vyznačuje zajímavým designem, který je pak umocněn stříbrným a světle šedým odstínem. Tyto barvy do sebe nádherně zapadají a vytváří skvělý kontrast, který dodá Vašemu interiéru tu správnou atmosféru. Taburet se velice snadno kombinuje s ostatním nábytkem, takže se nemusíte obávat, že by v sobě měl nějaké prvk, které by neseděly s Vaším interiérem.

Úložný prostor udrží vše na svém místě

Úložný prostor je nezbytný snad v každé domácnosti a pořídíte-li si taburet, pak do něj můžete uložit opravdu mnoho věcí – polštáře, časopisy nebo třeba deky a další kousky, které chcete mít po ruce. Tento praktický kousek Vás ušetří místo v ostatních skříních, kam byste jinak museli ukládat další věci. Pokud se rozhodnete pro tento konkrétní model z naší nabídky, tak můžete mít jistotu, že dostanete produkty vysoké kvality.

Nositelnost taburetu

Když vám přijde návštěva, pak hledáte místa k sezení. Taburet vám vytrhne trn z paty, jeho nosnost je do 100 kilogramů, takže si na něj mohou sednout děti i dospělí. Budete se cítit klidnější a uvolněnější s tím, že máte další místo pro Vaše návštěvy a zároveň se více uvolní centrální místo v obývacím pokoji. Budete moci v klidu najít místo pro další věci, které se ve Vašem domě postupem času nahromadí.

Je to tak pohodlné, že si na něj chcete sednout hned teď

Taburet PLAZA se uznává pro svou velkou pohodlnost, na kterou jistě nejedno oka spadnou. Je to takový odpočinkový kousek, který si zaslouží každá domácnost. Dokonce i mazlíčci si najdou na něm své místečko. Můžete se na něm krátce zaposlouchat do nejnovějšího bestselleru, nebo třeba jen tak relaxovat a užít si klidnou chvíli u šálku čaje.

Využití v různých místnostech

Taburet PLAZA není určený pouze do obývacího pokoje, ale také se hodí do ložnice, dětského i studentského pokoje. Je to taková všestranná pomůcka, pomocí které udržíte v pořádku schované věci, ale zároveň si budete mít čím sednout a odpočinout si.

UPOZORNĚNÍ: FOTOGRAFIE TABURETU NA REÁLNÉM SVĚTLE V GALERII

Taburet PLAZA

Tento taburet bude skvělým doplňkem ka