Elegantní šatní skříň Šuja s craft gold dekorem a LED osvětlením (200cm)

Šatní skříň ŠujaNyní za akční cenu!

Nabízíme vám Šuju – elegantní šatní skříň s craft gold dekorem a LED osvětlením. Tato skříň je ideální pro všechny, kteří hledají praktické uložení svých šatů a doplňků v kombinaci s moderním designem.

Skříň Šuja je vysoká 215 cm. Díky svým rozměrům nabízí dostatek prostoru pro uložení vašich věcí. Šířka skříně je 200 cm a hloubka 61 cm.

Hmotnost skříně je 193 kg. Skříň je vyrobena z laminovaných dřevotřískových desek o tloušťce 16 mm. Typ lemování hran je PVC dýha a černá maskovací páska. Skříň je vybavena posuvnými dveřmi a hliníkovými pojezdy s ložiskovými kolečky typu FAST.

Skříň Šuja má plastovou rukojeť o délce 120 mm. Kovové nožičky skříně jsou vysoké 10 cm.

Pro výrobu skříně Šuja byl použit materiál DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.

Pro údržbu skříně Šuja použijte běžně dostupné prostředky. Postupujte dle návodu použití a používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Závěr

Pokud hledáte moderní šatní skříň s elegantním craft gold dekorem a LED osvětlením, neváhejte a objednejte si skříň Šuja. S její výškou 215 cm a šířkou 200 cm poskytne dostatek úložného prostoru pro vaše šaty a doplňky. Skříň je vyrobena z kvalitních materiálů a její údržba je snadná. Navíc je nyní za akční cenu, tak neváhejte a pořiďte si ji ještě dnes. Pro více informací navštivte www.brega.cz.