BIM a jeho využití u televizního stolku MORENO 160 cm v bílém matu

Televizní stolek MORENO 160 je univerzálním kusem nábytku, který můžete položit na zem nebo zavěsit na zeď. Během montáže si můžete vybrat nejvhodnější verzi, která bude vyhovovat vašim potřebám. Hlavními rysy tohoto stolku jsou funkčnost, působivý vzhled a moderní styl.

Funkčnost a design

Díky svému jednoduchému tvaru a barevnému provedení působí celá jednotka moderně a dokáže dobře zapadnout do různých interiérů. Na tři otevřené police lze umístit herní konzoli, set top box, příslušenství, knihy nebo jiné drobné předměty, které jinak zabírají místo na stole nebo ve skříni. Uzamykatelné přihrádky poslouží jako další úložný prostor a pomohou ukrýt drobnosti, které nechcete nechat ležet volně na stole.

Materiály a rozměry

Stolek je vyroben z 16 mm laminované desky a bestsellerem jsou podstavníky BIM. Materiál je velmi odolný a snadno se udržuje v čistotě. Krajní okraje jsou opatřeny ABS hranami, které chrání desku před poškozením a zajišťují dlouhodobou životnost nábytku. Ocelové nohy jsou volitelné a lze je snadno připevnit.

Rozměry stolku jsou šířka 160 cm, hloubka 34,6 cm a výška s nohami (možnost postavení) 43 cm. Výška závěsné varianty je 41 cm. Tyto rozměry zajistí dostatek místa pro vaše zařízení a současně ušetří místo v místnosti.

Závěr

Televizní stolek MORENO 160 cm v bílem matu je moderním a elegantním nábytkem, který se hodí pro všechny, kteří hledají praktické řešení pro uspořádání svého obývacího pokoje. S jednoduchou montáží a možností umístění na zeď či na nohy je skvělou volbou pro různé typy interiérů. Pokud hledáte nový nábytek pro svůj obývací pokoj, určitě byste měli zvážit televizní stolek MORENO 160 cm v bílém matu. Pokud si chcete stůl zakoupit, VELKYnabytek.cz nabízí široký výběr televizních stolků v různých velikostech, barvách a provedeních. Klikněte zde pro přímý odkaz na produkt BIM televizní stolek MORENO 160 cm.