Béžový květináč Grapano Rondi – ideální doplněk pro váš interiér

Květináče z umělého granitu značky Grapano v sobě snoubí funkčnost s nadčasovou minimalistickou elegancí. Jsou ideální pro vnitřní i venkovní použití, kterému jsou uzpůsobeny v několika směrech:

Mrazuvzdornost květináče Grapano Rondi

Díky mrazuvzdornému zpracování odolávají chladnému počasí. Pokud hledáte květináč, který může být umístěn i venku nebo na nevytápěném balkóně, květináč Grapano Rondi je tou správnou volbou. Bez obav tak můžete vysadit i rostliny, které nejsou schopny přežít letní sezónu pod širým nebem. Například oleandry, citrusy, růže či pelargónie si pochutnají na plném slunci a zůstanou krásné i v chladných dnech.

Barva s UV filtry

Barva s UV filtry zajišťuje stálobarevnost, kterou neovlivní ani kontakt s přímým sluncem. Pokud tedy máte astilby, azalky, hybridní petunie nebo lobelie, můžete si být jisti, že barvy zůstanou dlouho přitažlivé.

Stabilita květináče Grapano Rondi

Vyšší hmotnost zaručuje stabilitu, takže se o rostlinu nemusíte obávat ani za větrného počasí. Květináče Grapano Rondi jsou k dostání v několika velikostech a v různých odstínech šedé a béžové barvy. Proto si můžete vybrat tu správnou velikost a barvu pro interiér nebo balkón, kde bude stát váš květináč.

Potřebujete vhodný květináč pro vaše rostliny? Pokud ano, máme pro vás skvělý tip. Vyberte si Béžový květináč Grapano Rondi o průměru 23,3 cm na https://www.skvelynabytek.cz/produkt/bezovy-kvetinac-grapano-rondi-o-23-3-cm. Je to ideální doplněk pro váš interiér.

Doplňky květináče Grapano Rondi

Součástí jsou také filcové krytky pro ochranu podlahy před poškrábáním a gumová zátka pro uzavření drenážního otvoru. Ta je určena pouze v případě vnitřního umístění – zbytková voda na dně květináče by v případě zamrznutí mohla svým rozpínáním způsobit poškození.

Čištění květináče Grapano Rondi

Vnější plášť čistěte pomocí běžných domácích prostředků – jemných emulzí (typu Cif) či vody a detergentů (Jar apod.). Vyhýbejte se používání kartáčů, drátěnek či abrazivních čistících prostředků s obsahem písku – to vše by mohlo poškodit lesklý hladký povrch.

Tip: Na spodní straně dna se vyskytují nerovnosti, které jsou způsobené procesem lití materiálu do formy. Nemají vliv na stabilitu květináče a při umístění na zem nejdou vidět.

Béžový květináč Grapano Rondi
 
</p>
</div>
<footer class= Publikováno: