Béžová manšestrová rohová pohovka Max Winzer Penelope s pravým rohem – elegance a pohodlí pro váš obývací pokoj

Manšestrová pohovka Max Winzer Penelope s bukovým podnožím je klasický a nadčasový kousek do obývacího pokoje. Uvelebte se a užijte si zasloužený odpočinek.

Klasické robustní tvary se skvěle ujmou ve střídmějším interiéru, který nepodléhá trendům.

Béžová manšestrová rohová pohovka Max Winzer Penelope s pravým rohem

Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945. Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer pyšní zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.

Manšestrová pohovka Max Winzer Penelope s pravým rohem je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují odolnost a dlouhou životnost. Je obložena hezkou béžovou manšestr v klasickém vzhledu. Stylové dekorační polštáře nejsou součástí pohovky, ale můžete si je dokoupit zvlášť a podle libosti kombinovat.

Detail manšestru na Béžové manšestrové rohové pohovce Max Winzer Penelope s pravým rohem

Béžová manšestrová rohová pohovka Max Winzer Penelope s pravým rohem – komfort a ergonomie

Pohovka Max Winzer Penelope má velmi pohodlné sedací místo, na kterém se vám bude skvěle relaxovat. Pěnové polstrování s vysokou hustotou zajišťuje optimální tlak podloží a ergonomii těla. Potah pohovky je potažen příjemnou látkou, která je měkká na dotek a garantuje dlouhodobý komfort při sezení i ležení.

Komfort na Béžové manšestrové rohové pohovce Max Winzer Penelope s pravým rohem

Zvažuje-li někdo pořízení nového nábytku, bude se muset zamyslet nad velikostí pokoje a nad požadovanou funkcionalitou nábytku. Béžová manšestrová rohová pohovka Max Winzer Penelope s pravým rohem je ideální pro středně velké a větší obývací pokoje. Její rozměry jsou 250 x 180 x 90 cm. Pohovka má praktický rohový tvar, který poskytuje dostatek prostoru ke spaní a odpočinku.

Prostornost na Béžové manšestrové rohové pohovce Max Winzer Penelope s pravým rohem

Výrobce Max Winzer má dlouholetou tradici vyrábět luxusní nábytek s důrazem na funkčnost a kvalitu. Béžová manšestrová rohová pohovka Max Winzer Penelope s pravým rohem je příkladem nadčasového nábytku, který se vám neokouká ani po letech používání. S touto pohovkou budete mít nejen elegantním kousek sedacího nábytku do obývacího pokoje, ale i zdroj pohodlí a relaxace.

Chcete-li pořídit Béžovou manšestrovou rohovou pohovku Max Winzer Penelope s pravým rohem, můžete si ji objednat na www.vybirejnabytek.cz a doplnit tak svůj interiér o kus opravdové elegance.