ASIR Jídelní set SANTIAGO – stylový vzhled borovice atlantic a antracitové barvy

Chystáte se na večeři a potřebujete rychle připravit prostor pro své hosty? Máme pro vás řešení! Jídelní sestava SANTIAGO, vyrobená v dekoru borovice atlantic a antracitové barvy, je tou správnou volbou pro váš jídelní prostor.

Jednoduché rozkládání stolu

Sestava SANTIAGO obsahuje rozkládací stůl, dvě židle a lavici s kvalitním polstrováním v dekoru antracit. Díky této jídelní sestavě už vás nepřekvapí žádná nečekaná návštěva, jednoduše rozložíte jídelní stůl, a získáte tak ještě větší plochu pro hostinu. Židle a lavice jsou kovového rámu s PU pěnovým polstrováním, které nabízí pohodlné sezení i při delším posezení u jídla.

Mnoho barevných kombinací

Kromě dekoru borovice atlantic je jídelní sestava SANTIAGO k dostání v mnoha dalších kombinacích – v přírodních, barevných i dřevěných dekorech, takže si můžete vybrat podle vašich představ a interiéru vašeho domova.

Potažení desek 18mm silným melaminem a dřevěné nohy zaručují stabilitu a odolnost celé sestavy. Rozměry sestavy jsou:

  • Rozměry rozloženého stolu: Šířka 155 cm x Hloubka 80 cm x Výška 75 cm
  • Rozměry složeného stolu: Šířka 120 cm x Hloubka 75 cm x Výška 75 cm
  • Rozměry lavice: Šířka 100 cm x Výška 48 cm x Výška sedu 39 cm
  • Rozměry židlí: Šířka 47 cm x Výška 90 cm x Výška sedu 49 cm

Nečekejte a pořiďte si svoji vlastní jídelní sestavu SANTIAGO již dnes. Navštivte stránky https://www.kupsinabytek.cz/produkt/asir-jidelni-set-santiago-borovice-atlantic-antracit a vyberte si z naší široké nabídky jídelních sestav.

Jídelní set SANTIAGO

Uvádíme informace zveřejněné na oficiálních stránkách výrobce